Instagram

Kedvenc karácsonyi szokásaim

Wednesday, December 11, 2019

1, Ilyenkor sütöm a legtöbb finomságot. Alapból nem vagyok egy ...

Vlogmas 2- Mit kaptam Mikulásra + trüffelgolyó készítés

Sunday, December 8, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=ZYzF_pq1Nmg&feature=youtu.be

Primark haul- Miket sikerült vennem a hatalmas tömegben?

Friday, December 6, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=V02Km8Z53sE&feature=youtu.be

Vlogmas 1

Sunday, December 1, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=MpWDnNfo3qg&feature=youtu.be

Black Friday – Mit érdemes venni+ tippek

Sunday, November 24, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=Sce2cYXjV4M&feature=youtu.be

Mi van a táskámban?

Sunday, November 17, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=kcJbffuKPYs

Vlog- Díjat kaptam!- L’oreal workshop, Harry Potter sütik, tökfaragás, élményfestés

Sunday, November 3, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=E1s0x3C8AaI&feature=youtu.be

Glamour napok haul

Sunday, October 13, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=jRJkgjQoyXs&feature=youtu.be

Szicília vlog

Sunday, October 6, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=__WK5KHGG24&feature=youtu.be

Maybelline – Cosmopolitan Blogger School 2019

Wednesday, September 4, 2019

Idén én is azon szerencsések közé tartozom, akik részt vehettek ...

Röjtökmuzsaj és Bécs vlog

Friday, August 9, 2019

Elkészült a Szidónia kastélyszállós/ bécsi vlogom. 5 napot töltöttünk Röjtökmuzsajon ...

Mini Balaton vlog

Thursday, July 18, 2019

Egy újabb balatoni vlogot hoztam, hiszen pár napot Fenyvesen töltöttünk ...