Instagram

Egy napig azt ettem, mint Kylie Jenner

Sunday, February 16, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=5jsPCNWEql0&t=156s

Mit kaptam a névnapomra? – Haul

Sunday, February 9, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=jTRXXHqVKBg&feature=youtu.be

Hogyan kelj fel kora reggel könnyedén?

Sunday, January 19, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=YSzch0w_iBw&feature=youtu.be

Könyvajánló: II. Erzsébet ruhája: egy királyi esküvő története

Wednesday, January 8, 2020

Karácsonyra kaptam ezt a könyvet és amint elkezdtem olvasni szinte ...

Hogyan érem el a céljaimat?

Sunday, January 5, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=TwBQiPckYhA&feature=youtu.be

2019

Wednesday, January 1, 2020

Tudom nem sok ember van így vele, de engem a ...

Mit kaptam Karácsonyra?

Thursday, December 26, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=IuGhH--bITs&feature=youtu.be

Vlogmas 4

Sunday, December 22, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=O0aFO7qCsrY&feature=youtu.be

Vlogmas 3- Megvettük a karácsonyfát

Sunday, December 15, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=bZM4MF_uZXI&feature=youtu.be

Kedvenc karácsonyi szokásaim

Wednesday, December 11, 2019

1, Ilyenkor sütöm a legtöbb finomságot. Alapból nem vagyok egy ...

Vlogmas 2- Mit kaptam Mikulásra + trüffelgolyó készítés

Sunday, December 8, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=ZYzF_pq1Nmg&feature=youtu.be

Primark haul- Miket sikerült vennem a hatalmas tömegben?

Friday, December 6, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=V02Km8Z53sE&feature=youtu.be