fbpx
Instagram
Instagram did not return a 200.

Szokásaink karantén előtt vs után

Sunday, June 21, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=a65p884xsbE&feature=youtu.be

Minden fejben dől el?!

Wednesday, June 17, 2020

A válaszom a kérdésre: IGEN! Már rengetegszer bebizonyosodott az életemben ...

Örökbefogadtunk egy kutyust! 2. – Minden amit tudni érdemes róla

Sunday, May 31, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=qG12c7aGgeo&feature=youtu.be

Mit kaptam a szülinapomra és hogyan telt?

Sunday, April 26, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=OBX-XxL2LDs&feature=youtu.be

Miért és mit eddz a karantén ideje alatt?

Wednesday, April 1, 2020

Amikor a vírus egyre jobban kezdett elterjedni itthon és elkezdődött ...

A legjobb otthoni programok

Wednesday, March 18, 2020

A legtöbb munkahely már bevezette a home office lehetőséget és ...

Kedvenc Coffee table könyveim- Divat és interior könyvekkel

Sunday, March 15, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=gB8pk_h2hRI&feature=youtu.be

Állj ki magadért! Légy önmagad!

Sunday, March 1, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=3K17Og9mY8U&feature=youtu.be

Egy napig azt ettem, mint Kylie Jenner

Sunday, February 16, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=5jsPCNWEql0&t=156s

Mit kaptam a névnapomra? – Haul

Sunday, February 9, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=jTRXXHqVKBg&feature=youtu.be

Hogyan kelj fel kora reggel könnyedén?

Sunday, January 19, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=YSzch0w_iBw&feature=youtu.be

Könyvajánló: II. Erzsébet ruhája: egy királyi esküvő története

Wednesday, January 8, 2020

Karácsonyra kaptam ezt a könyvet és amint elkezdtem olvasni szinte ...