Instagram

Buongiorno Milano!

Sunday, June 9, 2019

Szuper pár napot töltöttem Milánóban Anyuval! Sajnos mindent nem tudtunk ...

Nude on Nude

Tuesday, May 14, 2019

Hódít a monokróm öltözködés, azon belül is az egyik kedvenc ...

Rainy days

Thursday, April 11, 2019

Elég esős ez a tavasz. Hirtelen jön, egyik percben még ...

Hello 90s!

Thursday, April 4, 2019

Hódít a 90-es évek divatja! Én ebben az időben nőttem ...

My kind of princess dress

Wednesday, March 20, 2019

Az egyik kedvenc divatházam a Dior, és amikor megláttam ezt ...

Furry fanny pack

Monday, March 11, 2019

Az övtáskák  a tavaszi szezonban is meghatározóak lesznek, annak ellenére, ...

These boots are made for walkin’

Sunday, February 17, 2019

/Please scroll down for the english version/ A western csizmák időről ...

Snake in the snow

Tuesday, January 29, 2019

Hatalmas hype van idén az állatminta körül, és velünk is ...

Make it simple

Saturday, January 12, 2019

Nagyon szeretem az olyan darabokat, amik mindennel kombinálhatóak. Nem kell ...

Disco boots every time

Friday, November 30, 2018

/Please scroll down for english/ A fehér csizmák ebben a szezonban ...

I came from the Roxfort

Thursday, November 15, 2018

Több, mint 20 éve jelent meg az első Harry Potter ...

Anne Boleyn

Sunday, November 11, 2018

/Please scroll down for the english version/ A történelem mindig is ...