Instagram

1 sál 5 outfit -Téli divat

Sunday, February 2, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=X58UgV70R_4&feature=youtu.be

Téli outfit ötletek

Sunday, January 12, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=XDm5t7ZNDA4&feature=youtu.be

Black is always a good idea

Wednesday, December 18, 2019

Szeretem az olyan ruhákat, amiket hidegben is lehet hordani harisnyával ...

Cozy winter days

Wednesday, December 4, 2019

Szerintem azt már többször említettem Nektek, hogy a hidegben imádok ...

It’s time to sparkle!

Wednesday, November 20, 2019

Az év végi hónapok a különböző partykról is szólnak. Munkahelyi ...

Crop tops in winter

Wednesday, November 6, 2019

Imádom a crop felsőket, de lássuk be a hidegben nem ...

Back in style: Flare jeans

Wednesday, October 30, 2019

A trapéz nadrág 2019-ben hivatalosan is visszatért a divatba! Évek ...

Őszi és téli divat

Sunday, October 27, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=S66AgvCjZzg&feature=youtu.be

Ruffle

Wednesday, October 23, 2019

A szezon egyik nagy trendje a fodrozás. Bármit díszíthet, leggyakrabban ...

Comfy days

Wednesday, October 16, 2019

Itt van az ősz, vagyis ilyenkor lehet a legjobban variálni ...

Sicilian mood

Wednesday, September 25, 2019

Lassan két hete, hogy haza jöttünk Szicíliából, de még mindig ...

White in the city

Sunday, September 1, 2019

Mindig is szerettem volna egy lenge nyári fehér ruhát. Olyan ...