Instagram

White in the city

Sunday, September 1, 2019

Mindig is szerettem volna egy lenge nyári fehér ruhát. Olyan ...

Vásárolj velem a Primarkban!

Sunday, August 25, 2019

Egy új Vásárolj velem videóval készültem, ezúttal a Primarkos vásárlást ...

Castle dreams

Monday, July 29, 2019

Imádom a kastélyokat! Bárhová utazok, ha van ott kastély, akkor ...

Buongiorno Milano!

Sunday, June 9, 2019

Szuper pár napot töltöttem Milánóban Anyuval! Sajnos mindent nem tudtunk ...

Nude on Nude

Tuesday, May 14, 2019

Hódít a monokróm öltözködés, azon belül is az egyik kedvenc ...

Rainy days

Thursday, April 11, 2019

Elég esős ez a tavasz. Hirtelen jön, egyik percben még ...

Hello 90s!

Thursday, April 4, 2019

Hódít a 90-es évek divatja! Én ebben az időben nőttem ...

My kind of princess dress

Wednesday, March 20, 2019

Az egyik kedvenc divatházam a Dior, és amikor megláttam ezt ...

Furry fanny pack

Monday, March 11, 2019

Az övtáskák  a tavaszi szezonban is meghatározóak lesznek, annak ellenére, ...

These boots are made for walkin’

Sunday, February 17, 2019

/Please scroll down for the english version/ A western csizmák időről ...

Snake in the snow

Tuesday, January 29, 2019

Hatalmas hype van idén az állatminta körül, és velünk is ...

Make it simple

Saturday, January 12, 2019

Nagyon szeretem az olyan darabokat, amik mindennel kombinálhatóak. Nem kell ...