Instagram

Kipróbáltam: Natics termékek

Wednesday, November 13, 2019

Megkeresett a Natics termékeket forgalmazó cég, hogy lenne-e kedvem kipróbálni ...

Legjobb pattanás és akne elleni termékek- Krémek, szérumok és smink

Sunday, November 10, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=xYtLHSMH_uY

Hajkiegészítő trendek ősz/tél 2019/2020 és egyszerű frizurák

Sunday, October 20, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=nNnESqQLQ1w&feature=youtu.be

Kipróbáltam: Bambi eye false lash szempillaspirál

Wednesday, October 9, 2019

Az egyik kedvenc állatom az őzike, így nem is volt ...

Kipróbáltam: Schwarzkopf Pure color washout hajszínező

Wednesday, October 2, 2019

Biztos észrevettétek már, hogy némelyik képen és videóban sokkal sötétebb ...

Egyszerű Halloween smink Maybelline termékekkel

Sunday, September 29, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=7evy-0qkRrg&feature=youtu.be

Ti választottátok ki, hogy mivel sminkeljek! -Maybelline termékekkel-

Tuesday, September 24, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=z2IoSvPsSl8&t=31s

Sminkelj úgy, mint Gigi Hadid! -Maybelline termékekkel-

Tuesday, September 24, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=g9OUxVAra4A&t=11s

Kipróbáltam: Kylie Skin Vanilla milk toner

Wednesday, September 18, 2019

Már több hónapja tesztelem a Kylie skin arctonikját, úgyhogy megbízható ...

Sephora Outrageous volume vízálló szempillaspirál teszt

Thursday, August 15, 2019

Ez a teljes méretű szempillaspirál szintén a Sephora Favourites csomagomban ...

Kipróbáltam: Mimitika Sun napozókrém arcra

Saturday, July 6, 2019

Itt a strandszezon, ezért fokozottan kell figyelni a napvédelemre, ha ...

NYX Face Awards CZSKHU 2019

Tuesday, July 2, 2019

Ezzel a sminkkel indultam az idei versenyen, remélem Nektek is ...